aNARCHY

PAMIETAJ!!! "Nie liczy się ilość sojusznikow, licza się ich chęci i możliwości..."


#1 2009-03-04 19:25:49

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

WŁADZA W aNARCHY

Moi drodzy, jak dobrze wiecie nasza Przywódczyni jest od dłuższego czasu nie obecna. Nie mam nic przeciwko temu, bo każdy z nas ma Swoje rzeczywiste życie, problemy i czasami brakuje czasu ale jak sami wiecie widzicie podczas nieobecności Kociczki nie ma nikogo upoważnionego kto mógłby tą władze sprawować. Uważam że zarządzanie naszym sojuszem powinniśmy podzielic na więcej osób. Osoby te powinny być doświadczonymi graczami, aktywnymi, dającymi przykład pozostałym graczom naszego sojuszu. Powinni zawsze służyć pomocą i rada być wsparciem naszego sojuszu. Narazie moja wizja ogranicza się do podziału władzy między stanowiska:

Przywódca sojuszu - Kociczka 89. W jej obowiązkach powinno znajdować sie prawo do pierszeństwa podejmowanych decyzji w sojuszu.

Główny sekretarz- 1 osoba. Obowiązki: Aktywność, Zastepca w podejmowaniu decyzji podczas nie obecności Przywódcy.

Generał- 1 osoba. W obowiązkach generała powinno znajdować się: Aktywność,  planowanie działań wojennych, pomoc militarna słabszym członkom sojuszu w miare Swoich mozliwości, zastępca głownego sekretarza podczas jego nieobecności.

3 strategów- 3 osoby. Obowiazki: Aktywność, Pomoc generała w planowaniu działań wojennych. Pomoc militarna słabszym członkom sojuszu.

Dyplomata- 1 osoba. Obowiązki: Aktywność, wyszukiwanie i nabór nowych członków do sojuszu, próba załagodzenia sytuacji szkodliwych dla sojuszu.

Dyplomata 2- 1 osoba. Obowiązki: Zastępca dyplomaty, równoznaczne obowiazki jak w przypadku dyplomaty.

Podział ten pozwoli nam lepiej sprawować władze i rozbudowywać nasz sojusz. Prosze o wasze wypowiedzi na ten wątek.

Offline

 

#2 2009-03-04 19:54:28

tomson66

Gośc

Re: WŁADZA W aNARCHY

siema.
zgadzam sie w pelni na podzial obowiazkow w naszym sojuszu. Malo tego jesli nikt  z decydentow nie wypowie sie w ciagu 24 godzin to oglaszam swoje wyjscie. Fajnie, ze w trudnym czasie pare osob chcialo sie angazowac ale wiekszosc z nas chyba nie wie po co tu jest. Jesli pisze, ze potrzeba surowcow nie bezposredniej walki a odzew jest prawie zaden to po co na tacy ludzie. Wole sojusz 10 zgranych ludzi niz 100 takich jak wy po ktorych nic sie dobrego nie mozna spodziewac. Smutne ale prawdziwe. Do przemyslenia.

 

#3 2009-03-04 20:43:37

rafik25

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 7
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

Nie wiem do końca czy nasze działania są całkowice w pożądku co do naszej Przywódczyni, ale mam nadzieję, że gdyby była obecna to nie miałaby nic przeciwko wobec podziałowi ról w naszym sojuszu tym bardziej, że w ostatnim czasie bardzo dużo się działo.

Wracając do sedna sprawy, zgadzam się z propozycją i czekam na resztę wypowiedzi naszych członków. Pytanie tylko brzmi jakie będą zasady tego głosowania i na jakiej podstawie członkowie mają oceniać poszczególne osoby przed wybraniem na dane stanowisko.

Po za tym uważam, że samo głosowanie powinniśmy przeprowadzić już pod obecność naszej przywódczyni, ale to jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2009-03-04 22:12:32

Przemek-h

Obywatel

9255604
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 19
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

witam wszystkich Sojuszników,

Również chciałym funkcjonować w zgranym Sojuszu gdzie każdy się angażuje  i może liczyć na każdego !!!!!-    to moje zdanie. Widzę kilka zaangażowanych osób poza tym  organizacyjnie jesteśmy jeszcze  na drzewie . Najwygodniejsze byłoby szukanie nowego Sojuszu , ale jestem za ułożeniem spraw. Nie lubię iść na łatwizne skoro zrobiłem juz jakiś krok to chiałbym aby aNarchy było silne . Możecie liczyc na moje zaangażowanie i pomoc  POZDRAWIAM.

Offline

 

#5 2009-03-04 22:28:24

fafik902

Gośc

Re: WŁADZA W aNARCHY

Witam jestem za musimy sie wziasc za aNARCHY trzeba jednak zmobilizowac innych graczy!! jezeli chodzi o znalezienie innego sojuszu nic z tego my jestesmy sojuszem!!! ma moze ktos namiary na kociczke??? zprawdzcie wiadomosci na ikariam podawala ona tam namiary do siebie ale to jakis czas temu! pozdrawiam

 

#6 2009-03-04 23:01:31

wingirl

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

Witam. również jestem za podziałem władzy i  uważam, że  to jest bardzo dobry pomysł.   Niestety kandydować na żadne z  powyższych stanowisk nie będę  -->  powód ?  zbyt mała  aktywność spowodowana brakiem czasu ...  staram się jednak być przynajmniej raz dziennie.
Pozdrawiam.

Offline

 

#7 2009-03-04 23:06:07

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

Witam ponownie/ Oczywiście że bedziemy głosować i rozmawiac o tym z kociczka. Namiarów do niej nie mam. Mam ja zapisana na nk gdzie sie nie pojawia, mam jej gg ciągle nieaktywne i konto w ikariamie. Niewiem co sie dzieje. Chodzi mi o to że podział narazie jest do przemyslenia i czekamy za przywódczynia. Ale składam wam tylko pomysł, który ułatwiłby nam grę w przyszłosci.

Offline

 

#8 2009-03-04 23:28:38

pingiel

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-16
Posty: 8
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

Tak zróbmy rząd i s... stąd . Trzeba tylko znaleźć kandydatów spytać czy się zgodzą i głosowanko.

Offline

 

#9 2009-03-04 23:32:43

Szczypek

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

Podział ról w aNARCHY na pewno musi być tylko że wszystko blokuje Kociczka bo to ona jest 3 osobami w jednej. Co do surowców i pomocy w walce to nie ma żadnych problemów o czym Szafa doskonale wie, znamy się nie od dziś ale wszystko musi być przemyślane organizacyjnie a nie bohaterskie czyny jak niektórych z Was które i tak spełzną na niczym! Sojusz to musi być monolit ale nie taki że przy byle ataku na kogokolwiek z NAS (sam przeżyłem nie jeden) będzie każdy wytykał drugiemu co ma robić . To wybrani Dowódcy okręgów, Przywódca, Generał,Dyplomata mają decydować co mamy robić i komu jakie przydziela się zadania a nie poszczególni z Was. Na razie to sobie możemy pogadać bo sztabu dowodzeniowego nie ma i powiedzmy sobie o tym krótko do czasu powrotu Kociczki nie będzie bo to ona trzyma wszystkie nitki ona zakładała ten sojusz do którego nie kórych z Was namówiłem żeby wstąpić.

Offline

 

#10 2009-03-04 23:49:31

mateonww

Gośc

Re: WŁADZA W aNARCHY

Zgadzam się z wami, niech będzie głosowanie.

Niech panuje ANARCHIA!!!

Ostatnio edytowany przez mateonww (2009-03-04 23:50:44)

 

#11 2009-03-05 00:07:09

Przemek-h

Obywatel

9255604
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 19
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

wtrące jeden wątek, który juz zaznaczyłem bezpośrednio. Moim zdaniem tacy ludzie jak Szafa nadają się na Dyplomatę jak najbardzie ( a może wiecej),  dodatkowo dzięki takie aktywności jak ten gracz jestesmy w stanie zrobić wiele - czekam na decyzje do których sie zastosuje POZDRAWIAM

Offline

 

#12 2009-03-05 00:16:03

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: WŁADZA W aNARCHY

Dziękuje Przemku-h. Nie jestem nikim nadzwyczajnym chciałbym poprostu stworzyć sojusz na miare elity sojuszów tego świata i chciałbym żeby wszyscy obecni i przyszli członkowie naszego sojuszu włożyli troszkę sił w rozbudowe aNARCHY. Mam nadzieje ze tacy gracze jak: Wieniaa, Nnowy, wingirl, Przemek-h, auobus666, mateonww, szczypek, wagad, tomson66, fafik902, rafik25 pozostana w naszych szeregach. Przepraszam jesli kogoś nie wymieniłem z aktywnych graczy. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez szafa (2009-03-05 00:20:13)

Offline

 

#13 2009-03-05 00:22:37

fafik902

Gośc

Re: WŁADZA W aNARCHY

Ja sie z aNARCHY nigdzie nie ruszam przezylismy juz tu troche i jeszcze wiele przed nami!!!!!!!!!

 

#14 2009-03-05 00:31:43

Zbyn

Gośc

Re: WŁADZA W aNARCHY

Witam!

Jestem za podziałem, to nas wzmocni i podniesie naszą skuteczność. Przez ostatnie dni nasz skromny dyplomata przejął wszystkie obowiązki.... Moim zdaniem dużo zrobił dla aNARCHY i dlatego ma moje pełne poparcie

Ostatnio edytowany przez Zbyn (2009-03-05 00:45:04)

 

#15 2009-03-05 00:41:22

fafik902

Gośc

Re: WŁADZA W aNARCHY

I ja sie z tym zgadzam!!!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutohokage.pun.pl www.dangerousteam.pun.pl www.moskitiera.pun.pl www.bottleofwine.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl