aNARCHY

PAMIETAJ!!! "Nie liczy się ilość sojusznikow, licza się ich chęci i możliwości..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-03-01 19:40:44

clode

Obywatel

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14
Punktów :   

fike!!!

czesc wszystkim ! zostalem poproszony przez naszego dyplomate do umieszczenia moje problemu tu na forum. Wiec zaczne od tego ze gracz z sojuszu NVM o nicku Fike z miasta Thassos atakowal mnie i pewnie jeszcze nie raz zaatakuje z powodu cen na bazarze sprzedawalem wino o 5 goldenow nizej niz on . Jego strategia bylo moim zdaniem naduzycie sily i zastraszenie slabszych graczy nie chcialem zmienic ceny bo bazar jest po to zeby handlowac a nie po to zeby silniejsi gracze narzucali nam co mamy za ile sprzedac w tym momencie nie mam pieniedzy i co ??/ mam tak siedziec jak mysz pod miotla ? gdyby nie nnowy bylo by juz po mnie wiec mu dziekuje ale zmienilem cene tylko dlatego ze mnie prosil nasz dyplomata prosze wypowiedzcie sie na ten temat czy wy w takiej sytuacji dalibyscie sobie spokuj , czy walczyli byscie o swoje ??? pozdrawiam

Offline

 

#2 2009-03-01 20:40:35

Szczypek

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: fike!!!

Nic podobnego ceny ustalasz sam i nikt nie powinien w to ingerować choć niestety jest problem z NVM oni mają wszystko nosie. proponuję jak w ogóle będzie chciał z Tobą rozmawiać ten z NVM to ustal z nim że np. od strzelam wtorku do czwartku do godziny 22 wystawiasz swoje produkty za tyle bo nie masz pieniędzy jak się sprzeda to okey a w następne dni wystawiasz za cenę trochę wyższą  jak on i na odwrót on wystawia np. od piatku do niedzieli za cenę niższą od Ciebie itd. Pogadać zawsze można ja z kamydarem z NVM też porozmawiałem jak się po mnie przejechał i od długiego czasu mam spokój he he

Pzdr
P.S. nie zaakceptowałeś mojej wymiany kulturowej nieładnie sojuszniku ale spoko a SZAFY słuchaj razem pracujemy w jednej firmie biurko w biurko

Offline

 

#3 2009-03-01 20:54:52

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: fike!!!

Hmm clode powtarzałem Tobie że nie chodzi tylko o tą cene. Nnowy pomógł Tobie na moją prośbę bo nie mogłem patrzeć jak Fike Cie grabi. Wiadomość tą kazałem umieścić Tobie na forum zgadza się. A jak chcesz mieć więcej złota to cofnij produkcję, nie Ty pierwszy to robisz nie ostatni. Dla mnie dla dyplomaty liczy się dobro całego sojuszu, a nie tylko Twoje, mamy wielu graczy, którym Twój wybryk mógłby zaszkodzić. Wielu z nas jest nie przygotowana obecnie do działań wojennych i pamiętaj o tym, że nie mamy nikogo kto mógłby tym wszystkim dowodzic. Przywódczyni i główny sekretarz w jednej osobie jest nieobecny, tak samo nie obecny jest Mellion drugi dyplomata a o generale, którego nikt jeszcze nie wybrał nie wspomnę. Uważam że w takiej sytuacji nie ma co wszczynać wojenki dla dobra naszego całego sojuszu. Tak uważam!!!

Offline

 

#4 2009-03-01 21:16:21

clode

Obywatel

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: fike!!!

moim zdaniem to byla czysta prowokacja sprawdzenie reakcji zarowno mojej jak i sojuszu czy kto kolwiek kiedy kolwiek robil sobie problemy z tego ze ktos wystawil wino o 5 glupich goldow mniej niz gracz ktory ma cztery razy wiecej punktow niz ja ???? do tej pory wystawialem co chcialem i za ile chcilam i nie bylo problemu ...tym bardziej ze inni gracze wystawiali jeszcze nizej niz ja tu nie chodzi o MNIE ! tu chodzi poprostu o to zeby pokazac NAM ze jestesmy slabi a tak nie jest sojusz sie rozrasta i mamy coraz wiecej czlonkow hihi to dobrze albo sie boja i zapobiegawczo tak dzialaja albo sa to widzi mi sie tylko fike !!!

acha i jeszcze jedno , zmniejszyc mam wydobycie ,badania i produkcje ...??? tak to powiedz mi dyplomato w jaki sposob mam rozwijac swoje miasta badania i nauke ?? mam wegetowac jak warzywo i rozwijac sie w tepie zolwia kazdy dobrze z nas wie ze handel jest potrzebny bardzo bardzo a jak ktos nam go zabrania to jestesmy juz zywcem pochowani ... dobrej nocy for all

Ostatnio edytowany przez clode (2009-03-01 21:31:03)

Offline

 

#5 2009-03-01 21:34:59

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: fike!!!

No właśnie rozrasta się i czekamy na przywódcę aż do nas wróci i zaakceptuje podania od graczy którzy chcą do nas dołączyć. I żeby przygotować się na wojnę potrzeba nam czasu troszkę tym bardziej z NVM. Rozejrzyj się dookoła clode NVM jest wszedzie.

Offline

 

#6 2009-03-01 21:41:57

tomson66

Gośc

Re: fike!!!

Powiem jedno sojusz jest po to by walczyc w obronie slabszych, jesli to nie oni zaczeli. Ja tez prowadzilem w poprzednim sojuszu wojne obronna z BOLDEM i nie patrzylem na rankingi. Mialem wygrana w kieszeni a wtedy madry pseudogeneral cofnal moje statki bez powiadomienia bo sie przestraszyl ich sojuszu. Musimy reagowac wtedy zaden sojusz nie podskoczy. Wiekszy nie znaczy zgrany pamietajcie. A brak reakcji tylko ich zacheci do atakow na slabszych.

 

#7 2009-03-01 21:57:56

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: fike!!!

Reakcja była Tomson66 kazałem Nnowym wysłać statki do obrony portu clode. Ale narazie z NVM powstrzymajmy się z jakis tydzień dwa niech sytuacja w naszym sojuszu się unormuje. Będziemy walczyć ale ataki musza byc zaplanowane nie na tak brzydko sformułuje "na pałe". Utrzemy nie jednemu jeszcze nosa.

Offline

 

#8 2009-03-01 22:05:23

tomson66

Gośc

Re: fike!!!

To dobrze. Mam nadzieje ze dogadam sie z z wagadem i z naszej flanki odpowiedz bedzie adekwatna.

 

#9 2009-03-13 21:07:29

Jacek559

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 23
Punktów :   

Re: fike!!!

W TnG także członkowie z NVM atakowali nas z powodu zaniżania cen sprzedaży;/
Nie wiem co im odbija;/ Nie tylko oni grają. Bazar jest do tego aby każdy wystawiał swoje ceny a nie ktos z silniejszego sojuszu będzie narzucał te ceny. Jeśli to sie powtórzy jako Dyplomata będę rozmawiał o tym z ich Dyplomatą.

Co myślicie o tym??

Ostatnio edytowany przez Jacek559 (2009-03-13 21:08:30)

Offline

 

#10 2009-03-13 22:48:06

SigMa

Obywatel

7564858
Zarejestrowany: 2009-03-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: fike!!!

Masz Racje Jacek. Ta gra nie jest stworzona tylko dla nich! Każdy ma prawo robić co chce wystawiac jakie chce ceny. I ich to nie powinno obchodzic. Oni mysla ze są królami a taka prawda że za dużą ilością punktów i za KOZAKAMI przez internet to pewnie dzieci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofani.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl www.pwf-online.pun.pl www.godsmack.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl