aNARCHY

PAMIETAJ!!! "Nie liczy się ilość sojusznikow, licza się ich chęci i możliwości..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-28 15:12:58

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

PRZYSZŁOŚĆ aNARCHY

Witam moi byli sojusznicy!!!

1. Wiem może nie którzy z was uważaja mnie za zdrajcę ale znacie prawdziwych faktów. Nie wiem czy znacie geneze Sojuszu NVM i ich akademii? Ich akademia jak może nie którzy wiedzą nosiła nazwę Forever Friends, -FTF-. Ta akademia rozpadła się na dwa sojusze pierwszy Silent Hunters -SH- tak tak to ten sojusz z którym prowadziliśmy wojnę a drugi to New Hope NTH. Dla waszej informacji jeżeli sie zoorientujecie dobrze w świecie delta zapraszam na forum sojuszu NVM i proszę przeczytać wątek na temat wojny, wątku dostępnego dla prawie każdego. Panowie NVM nie lubi aNARCHY.

2. Włożyłem sporo wysiłku w budowę tego sojuszu ale zaangazowanie co nie których dało znać o Sobie w czasie wojny i byłem rozczarowany jak i chyba nie tylko ja ale każdy walczący brakiem pomocy ze strony 3/4 sojuszu.

3. Wracając do tej nie szczęśliwej wojny. Jak dobrze pamiętacie wybuchła ona przez to że nasz sojusznik FishiPsi nie chciał zrezygnować z jednej koloni a ja jako oddany całym sercem sojuszowi aNARCHY nie mogłem patrzeć na bez czynność kolegi. I tak zaczęło się piekło, uważam początek końca aNARCHY. W wojnie czynny udział brało chyba  tylko z 10 graczy: Akira, Pancho82, Szczypek, Kociczka 89, Wieniaa, Szafa czyli ja, Nnowy, Mateonww, Clode i Adwokat, a ci gracze grają ze mną obecnie. Nie wiem jakie są wasze spostrzezenia ale w tym czasie aNARCHY miało 38 członków!!! Walczyła 1/4!!!! Co to ma być!!!! A na samym końcu FishiPsi jeszcze skasował czy oddał komuś konto, a takie gówno walczyliśmy!!!

4. Dla waszego dobra, rozglądając się w świecie Delta, rozmawiając z przywódcami innych sojuszy uważam że dla członków aNARCHY nie ma przyszłosci. W dodatku dochodzą mnie informacje, żę szykujecie się na Fucka? To chyba najgłupszy pomysł na świecie wasz koniec!!!! Fucek to można powiedzieć przyjaciel sławka14 z NVM jednego z najbardziej zasłuzonych graczy NVM, do tego dochodzi kamydar z NVM, kod13 który załatwił wagada i wielu innych nie bede już wspominał. Nie macie przywódcy, nie macie generała nawet nie wiecie nic o ruchach wojsk nie przyjaciela!!! Zastanówcie sie co robicie!!!

5. Dla waszego dobra radze sie zaczać kamuflować jak wielu z nas, którzy odeszli. Graczy którzy brali udział w wojnie z SH prosze o kontakt a reszta niech sama Sobie radzi nie pomogli nam nie pomozemy im teraz. Przykro mi że to piszę ale wole 10 graczy na których można liczyc niz 50 którzy są w sojuszu tylko po to że czują sie bezpieczniej!!!

6. Co do adwokata nie groże Tobie tylko wyjaśniłem Tobie mała część tego o co chodzi w tym całym bajzlu i przemyśl to dobrze tak samo jak reszta aNRowców!! Pozdrawiam i przepraszam ale napisałem prawde ostrzegłem was co sie dzieje, co może sie stac.

Ostatnio edytowany przez szafa (2009-03-28 15:18:51)

Offline

 

#2 2009-04-01 12:01:59

wagad

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 19

Re: PRZYSZŁOŚĆ aNARCHY

no nie przesadzaj, że załatwił mnie kod13. on sam nic nie potrafi. a to że jest w top wojowników Delty to tylko zasługa ataków które przeprowadzał wspólnie z kimś jeszcze, a potem dobijał.. a dobijać pokonanego każdy potrafi, chociaż patrząc po ostatnim jego ataku na mnie to chociaż bitwę wygrał to stracił dużo więcej odemnie.

szkoda że nie zbierałem RW z jego wszystkich ataków. straty jakie poniósł we wszystkich atakach (np 100 okretów parowych z taranem przy moich straconych 100 okrętach z taranem) dają wynik na spory minus dla niego.

Ostatnio edytowany przez wagad (2009-04-01 12:10:11)


"Dla reguły mówiącej, że nie ma reguł bez wyjątków, wyjątek stanowi jedynie reguła mówiąca, że nie ma reguł bez wyjątków, ponieważ od tej reguły nie ma wyjątków" - Bremer

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutohokage.pun.pl www.dangerousteam.pun.pl www.rani-mukherjee.pun.pl www.foruminformatyczne.pun.pl www.bottleofwine.pun.pl