aNARCHY

PAMIETAJ!!! "Nie liczy się ilość sojusznikow, licza się ich chęci i możliwości..."

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2009-03-14 19:58:38

Kociczka_89

Administrator

8012349
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 126
Punktów :   

Re: UWAGA TnG!!!

prosze sie wpisywac w odpowiednim temacie zeby nie bylo bajzlu z gory dziekuje
od teraz kazdy post z deklaracja podzialu umieszczony tutaj bedzie usuwany

Offline

 

#17 2009-03-14 20:08:32

Szczypek

Obywatel

Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: UWAGA TnG!!!

Na tym etapie co jestem mogę być wspierającym ale to powinien osądzić generał i podzielić na grupy ale to coś nie tak jeżeli mogę powiedzieć. Mieliśmy stworzyć 3 lub 4 regiony i tzw. Przywódców regionów a w nich 10 lub więcej chłopaków którzy będą się wspierać, można to stworzyć na podstawie mapek które znają Szafa, ja, deathflames częściowo i jeszcze chyba ktoś. Ale nie zależnie od tego gdy dana grupa sobie nie radzi pomoc idzie z regionów sąsiednich itd. Nie może być tak że będziemy wspierać chłopaków jak już tak jest o 1 dzień drogi lub nawet 10 godzin i więcej bo to śmiech na sali i koszty ogromne bezsensowne. Ja obliczyłem że gdybym wysłał tylko 20 okrętów parowych z taranem na 8 godzin (na odległość około 12 godzin) wiadomo broń czy tam blokuj port to koszt wyniesie około 110-120 tys. monet to paranoja. Wszystko z głową a nie na czołgi z szablami. No i wybór generała do jutra wieczora powinien zostać ustalony bo inni to widzą i się pytają - gdzie jest generał? Proponuję żeby każdy przesłał swój głos na forum na kogo i po krzyku ale ostateczna decyzja należy do Przywódców Sojuszu.

Pzdr

Offline

 

#18 2009-03-14 20:10:50

Przemek-h

Obywatel

9255604
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 19
Punktów :   

Re: UWAGA TnG!!!

ja po prostu czekam na wasze decyzję a mogę sie dostosować, w sztuce wojennej nie mam dużego doświadczenia, ale chociaż jak trzeba  coś to dzwonię do Szafy  i pomaga mi ps tak chociaż udało nam się pokonać ostatniego najeźdźce

Offline

 

#19 2009-03-14 21:41:28

clode

Obywatel

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: UWAGA TnG!!!

Prosze o okreslenie mojej funkcji z racji tego ze pracuje i mam dzieciaczka dostepny w pelni jestem od godziny 15.oo w pracy mogw rzucic okiem co sie dzieje ale nie mam czasu na przemyslenie decyzji ani obserwacji dialogu sojusznikow , a tak na marginesie skoro podniesli na nas reke to trzeba im utrzec nosa ale na spokojnie pozdrawiam

Offline

 

#20 2009-03-14 23:02:04

szafa

rada sojuszu

451820
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2009-02-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: UWAGA TnG!!!

Ja do poniedziałku bede dysponował flota: 150 okretów parowych z taranem i 50 okretów z mozdzierzem moge wspomoc swoj rejon militarnie, surowców mam mało i kasy równiez nie za duzo.

Offline

 

#21 2009-03-14 23:02:53

Kociczka_89

Administrator

8012349
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-09-21
Posty: 126
Punktów :   

Re: UWAGA TnG!!!

drogi szczypku, bez jakichs wiekszych krzykow prosze nie znasz koncowego zamyslu, od czegos trzeba zaczac, nie od razu Rzym zbudowano, stan wojsk naszego sojuszu jest oplakany, sytuacja sie szybko rozwija i potrzebuje szybkiego podzialu kto kim bedzie, jak to bede miala ustalone beda przypisani do regionow wg polozenia...

Temat zamykam bo zaczyna sie gadka o wszystkim i o niczym, jest temat w ktorym macie sie okreslac, jesli chcecie dyskutowac czemu tak a nie inaczej to prosze zalozyc osobny temat...


ZAMNKNIĘTE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutofani.pun.pl www.krajobrazowicze.pun.pl www.chinaphones.pun.pl www.godsmack.pun.pl www.zagadkizcalltv.pun.pl